Novinka na českém trhu elektrokoloběžek - HILEY MAXspeed serie X

Na český trh mikroelektromobilty dorazily nové stylové modely od renomovaného výrobce HILEY, který v současné době vyváží své kvalitní elektro koloběžky do celého světa.

Novinka na českém trhu elektrokoloběžek - HILEY MAXspeed serie X
HILEY MAXspeed serie X
Novinka na českém trhu elektrokoloběžek - HILEY MAXspeed serie X

Elektrokoloběžky HILEY MAXspeed serie X jsou elegantně provedeny a předurčeny k sebejisté jízdě. Komfortně odpružené nápravy a podvozek hladce vyrovnávají nerovnosti vozovky a zvládají zatížení až do 120 kg. Výkonný motor od 400 W - 1000 W zabudovaný v zadním kole plynule a spolehlivě a tiše vyjede i velké stoupání a rozhodně vás nenechá v nesnázích. S kvalitní lithiovou baterií 36V - 52V a velké kapacitě 10,4 Ah - 18,2 Ah, kterou můžete až 1000x nabít, je dojezd až 50 km při velice nízkých nákladech na energii cca.12 Kč/100 km. 

Rychlost elektrokoloběžek je standardně omezena na 25 km/h a má tři rychlostní stupně. Pokud by někdo vyhledával sportovnější jízdu lze maximální omezenou rychlost nastavit na 45 km/h. Pro bezpečné zastavení takto výkonných elektrokoloběžek vážících od 18-21 kg jsou ve výbavě účinné bubnové a kotoučové brzdy doplněné vynikajícím E-ABS. Ve výbavě také naleznete užitečné doplňky jako je tempomat, LED světlomety, zadní brzdové světlo, digitální tachometr, stojánek a zvonek. Velikou výhodou těchto modelů je snadná manipulace a složení stroje během několika vteřin, díky čemuž uskladníte elektrokoloběžku pohodlně například v kufru auta, ve skříni prostě kdekoliv. Součástí výbavy je také inovativní systém řízení a ochrany baterie BMS (baterry management system), který monitoruje stav baterie a motoru. Další výbavou elektrokoloběžek HILEY MAXspeed X jsou designově zdařilé boční akrylové LED trubice červené barvy, které viditelně osvětlí boční strany vaší elektrokoloběžky a fungují zároveň jako brzdová světla, čímž výrazně zvýší vaší bezpečnost v silničním provozu.

Elektrické koloběžky HILEY MAXspeed X jsou ideálním a zábavným společníkem na vaší dovolenou nebo výlet. Díky nim toho zažijete a uvidíte mnohem více.  Již se nikdy nebudete tísnit v MHD s ostatními spolucestujícími. Zaváděcí ceny startují u modelu X8s  na 16990 Kč,  model X9s  na 22990 Kč a za vrcholný model  s 52V baterií zaplatíte 28990 Kč. Tyto elektrokoloběžky vzhledem k svému kvalitnímu zpracování a volitelným parametrům nabízejí skvělý poměr výkon/cena. Na první pohled a po mnoha ujetých kilometrech je jasně znát, že se nejedná o tzv. " supermarketovou" produkci laciných elektrokoloběžek, ale o sofistikovaný dopravní prostředek, který vám dlouhou dobu bude sloužit a přinášet radost ze svobody pohybu. Z řady serie X od Hiley si vybere opravdu každý jezdec a milovník elektrokoloběžek.

ZDROJ: E-SCOOTERS.cz